KONST / Litografier / Färglitografi 12297728
nr 1229 7728
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Färglitografi, Per Andersson, Fågel & Frukt. Signerad, numrerad 95/225. Motivet: 10x15 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 januari 2019
kl 18:08:58
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson